Конструктор Cobi Топ Ган 2 Винищувач Р-51 Мустанг 262 деталей Cobi-5806
Норт Американ p-51 «Мустанг» — американський одномісний винищувач дальнього радіусу дії періоду Другої світової війни. Випуск набору приурочений до майбутньої прем'єри фільму Top Gun: Maverick. Набір випускається по ліцензії paramount pictures та The boeing Company.
Розвиваючий конструктор європейського виробника Cobi, серії TOp GUN, кількість елементів 262, для дитини від 6 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cobi |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 620 г |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 262 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова, історична |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 5 мм |
| Довжина упаковки | 35 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.62 |
| Код виробника | 5806 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴











