Конструктор Cobi Танк Шерман Файрфлай 500 деталей Cobi-2515
Шерман Файрфлай - британська модифікація американського середнього танка M4 sherman часів Другої світової війни. У 1942-1945 роках, згідно ленд-лизовскому угодою, США перевезли у Великобританії близько 17 000 середніх танків M4 sherman. Багато машини були модифіковані британцями, в тому числі додані радіостанції, усилина броня, замінені двигуни або встановлена більш потужна 17-фунтова гармата, що дозволило боротися проти сучасних німецьких танків. Крім Великобританії, танки sherman Firefly використовувалися військами союзників інших країн, в тому числі Збройні сили Польщі. Модель танки sherman Firefly з цеглинок CObI була розроблена з великою увагою до деталей і точному відтворенню реальної конструкції. Набір містить довговічні наклейки, які відповідають історичним маркуванням, використовуваним 1-ї бронетанкової дивізії генерала Мачека. Конструктор неодмінно порадує всіх колекціонерів і любителів бронетанкових машин, військової техніки та історії. Завдяки рухливим елементам, таким як відкриваються люки, колеса і гусениці, вежа, яку можна повертати, і гармата, яку можна піднімати і опускати, набір стане чудовою іграшкою для самих маленьких. У набір також входять дві фігурки: польський командир танка з біноклем і солдат-піхотинець у британській уніформі з польської маркуванням, озброєною кулеметом Брен. Цеглинки CObI повністю сумісні з цеглинками інших найбільш поширених виробників.
Розвиваючий конструктор європейського виробника Cobi, серії WWII (Друга Світова війна), кількість елементів 500, для дитини від 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cobi |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 500 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова, історична |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 6 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 2515 |
| Кількість деталей До | 500 |
- Ціна: 1 975 ₴










